Bottomless

Het omgekeerde van topless zullen we maar zeggen

Dit is een term die regelmatig voorkomt op naturistenterreinen, vooral tijdens warme, zonnige zomerdagen. Het verwijst naar de situatie waarin mensen ervoor kiezen om een deel van de dag enkel een T-shirt te dragen, zonder iets daaronder, als bescherming tegen de zon. Vaak gebeurt dit om zonnebrand te voorkomen op hun bovenlichaam, of als een noodmaatregel wanneer ze al te veel zon hebben gekregen en verdere verbranding willen voorkomen.

Voor nieuwkomers kan het een wat ongewoon gezicht zijn, omdat de combinatie van een bedekt bovenlichaam en een onbedekt onderlichaam niet meteen is wat ze verwachten op een naturistenterrein. Toch is het heel praktisch en komt het regelmatig voor op zulke warme dagen.

Het belangrijkste motto blijft echter: altijd goed insmeren met een degelijke zonnebrandcrème vóórdat je gaat zonnen! Preventie is de beste manier om van de zon te genieten zonder ongemakken.

  

Test jouw kennis!

Poll

Uit welke provincie kom je?

Ik heb een nieuwstip!

Sociale Media

Volg ons op Sociale Media!

Je bent dan als eerste op de hoogte van het laatste nieuws over naaktrecreatie.

Volg ons op Facebook Volg ons op Twitter Volg ons op Instagram

Contact opnemen

Naaktrecreatie.com
Bouwe en Tessa de Jong

Zoeken